جستارهای مهندس مترور جعفرزاده

09038381937  تلفن ، @metror کانال تلگرام 

www.metror.ir
Menu
به نام خداوند جان و خرد

کتاب و جزوه های مترور
کتاب و جزوه های آموزشی مترور برآمد وچکیده‌ی بیش از بیست‌ سال تجربه عملی و آموزشی است که دردسترس شما ارجمندان  قرار مي‌گيرد.
http://www.metror.ir/metror-shop

اگرجستجوی شما بدون پاسخ مانده است از لینک جستجوی هوشمند ، دوباره تلاش فرمایید :
جستجوی هوشمند

یادآوری : برای کاربر شدن ( عضویت ) در تارنمای مترور، نام کاربری خود را به لاتین وارد نمایید. با سپاس
پیوند کاربری (عضویت)

کانال تلگرامی مترور :.......

کتاب و جزوه های مترور

با درود
فایل بخشنامه و مفاد نظام فنی و ارجایی طرح و پروژه های صنعت نفت که همراه بخشنامه شماره 188844 در تاریخ  1396/04/26 از سوی معاونت مهندسی وزارت نفت ابلاغ گریده است به پیوست ی باشد.
این فایل پی دیاف بوده و از سوی تارنمای مترور نشانه گذاری (بوکمارک) شده است.
کامیاب باشید
پیوست ها
FileDescriptionFile sizeDownloads
Download this file (NezamEjrayiNaft--1396.pdf)نظام فنی و اجرایی صنعت نفتنظام فنی و اجرایی ابلاغی سال 96496 kB86
با درود
توافقنامه بین نمایندگان وزارت راه و ترابری و سازمان تامین اجتماعی درباره پرداخت حق بيمه پیمانکار به سازمان با اسناد خزانه اسلامي ازسوی وزارت راه و شهر سازي هنگامی که كاركرد با اسناد خزانه اسلامي به پيمانكار پرداخت شود.
به دید بنده این توافق نامه می تواند الگویی باشد برای دریافت تسویه حساب از سازمان تامین اجتماعی در طرح های غیرعمرانی ، هنگامی که پیمانکار از سویی به سازمان بدهکار اما از کارفرمای خود بستانکار می باشد و سازمان تامین اجتماعی روشی را بپذیرد تا این بستانکاری را بجای بدهی پیمانکار به سازمان از کارفرمای وی بپذیرد و بخشی از مشکل موجود در دریافت تسویه حساب بیمه پیمانکاران ،‌بیمه و کارفرمایان زدوده شود.
مهندس مترور احمدرضا جعفرزاده
یکم بهمن ماه 1395

@metror

پیوست ها
FileDescriptionFile sizeDownloads
Download this file (101-9_Bimeh_Asnad_Khazaneh_95-10-28_@metror.pdf)فایل توافقنامه بیمهپرداخت حق بیمه از اسناد خزانه856 kB943
تعریف (شناسایی) واژۀ ی دستورکار در شرایط عمومی پیمان 4311 و شرح این شناسایی

دفاعیه‌ی این تعریف را می توانید در فایل پیوست نگاه فرمایید :

دستورکار : از جمله اسناد تکمیلی پیمان است و دستوری است کتبی که در چارچوب اسناد و مدارک پیمان ، از سوی کارفرما، مدیرطرح ، مهندس مشاور و یا مهندس ناظر در دامنه‌ی اختیار یا وظیفه‌ی وی ، به پیمانکار ابلاغ می‌شود و دربردارنده‌ی دستور یا دستورهایی‌است برای انجام مجموعه عملیات، خدمات یا اقدام‌هایی که برای آغاز کردن ، انجام دادن و یا پایان دادن عملیات موضوع پیمان مورد نیاز خواهد بود.

پیروز باشید.

پیوست ها
FileDescriptionFile sizeDownloads
Download this file (160-21_Dastor_Kar_@metror.pdf)شرح و شناسایی (تعریف) دستور کار در ش ع پ 4311دستورکار در ش ع پ 4311190 kB2345
شرح عمومي خدمات مديريت طرح در صنعت احداث (براي اجراي طرح هاي غيرصنعتي) به شماره بخشنامه 95/860296 به تاریخ 02/09/1395  ، در تاریخ 13 آذرماه 1395 از سوی سازمان برنامه و بودجه ابلاغ گردید و بر روی تارنمای این سازمان قرار گرفته است.
این بخشنامه از گروه سوم می باشد و جایگزین بخشنامه شماره 24139 شده است.

نسخه نشانه گذاری شده آن را می توانید به پیوست از تارنمای مترور دریافت نمایید.

پیوست ها
FileDescriptionFile sizeDownloads
Download this file (95-860296@metror.pdf)خدمات مديريت طرح در صنعت احداث در طرح هاي غیر صنعتیشرح عمومي خدمات مدیر طرح651 kB556

با درود
بازنگری02جزوه‌ی JZ161 با عنوان " مقدار کاهش، حذف و افزایش مقدار کارها دردامنه‌ی 25٪ مبلغ پیمان هایEPC صنعتی " از دستنوشته های آقای مهندس جعفرزاده در  تارنمای مترور منتشر شد.( نسخه بازنگری شده برای خریداران پیشین رایگان است وایشان می‌توانند از منوی " سفارش های من " و ازهمان لینک فاکتور پیشین خود ، دوباره آن را دانلود نمایند.)
پیروز باشید
#مهندس_مترور_جعفرزاده

metror@

اشکال گیری از بخشنامه 6405 به همراه اصل بخشنامه به صورت هایپرلینک ردیف‌ اشکالات وبوکمارک مفاد بخشنامه ، در یک فایل پی دی اف به پیوست پیشکش شما ارجمندان می‌گردد :

به آگاهی رسید سازمان مدیریت و برنامه ریزی در پی ویرایش بخشنامه سرجمع می‌باشد ، بنابراین برآن شدم که برخی از کم و کاستی های این بخشنامه را جهت آگاهی دوستان در تارنمای مترور دبیاورم بلکه با دریافت و به اشتراک گذاری آنها ، سازمان مدیریت نیز درپیرایش این بخشنامه ، این کاستی ها را نیز زدایش نماید.

پیوست ها
FileDescriptionFile sizeDownloads
Download this file (6405-edit01-Metror-ir.pdf)کم و کاستی‌ها ( اشکالات ) بخشنامه سرجمع 6405+ هایپرلینک هابه همراه اصل بخشنامه و بوکمارک کامل آن558 kB2884

JCT 2014 Catalouge Final New Email 11.09.2014

http://www.jctltd.co.uk/

 

پیوست ها
FileDescriptionFile sizeDownloads
Download this file (MW 2011 User Checklist.pdf)MW2012-UserChecklistJCT25 kB682

نحوه اجراي ماده (۴۲) شرايط عمومي پيمان براي رفع عيوب در دوره تضمين با فرض قصور يا مسامحه‌ي پيمانكار

(نامه شماره ۳۶۸/۲۰۰۰۰ مورخ ۱۱/۰۴/۱۳۹۲ ديوان محاسبات كشور)

پیوست ها
FileDescriptionFile sizeDownloads
Download this file (Madeh-42.pdf)نحوه اجراي ماده 42 شرايط عمومي پيماندر مورد هزينه رفع عيب در صورت قصور پيمانكار31 kB1560

به پيوست فايلي حاوي " زمان آزادسازي ضمانت نامه ها براساس قوانين مربوطه " به كاربراني كه تا كنون از سايت مترور خريد نموده‌ اند يا  تا دهم ديماه 92 خريد بنمايند ، تقديم مي‌گردد.

پسورد مورد نياز براي استفاده از اين فايل براي اين عزيزان ايميل گرديده و براي خريداران جديد ايميل خواهد گرديد.

پيرو تماس برخي دوستان در مورد زمان انتشار كتاب " ضريب بالاسري " به اطلاع مي رساند ، جهت انتخاب ناشر و پشتيباني هزينه هاي نشر و تبليغات فروش ، در حال جذب اسپانسرهستيم ، در صورت حصول نتيجه انتشار كتاب با نظر اسپانسر و در زمان مورد نظر ايشان منتشر خواهد شد.

ضمن آنكه به اطلاع علاقه مندان مي رساند كه از اين فرصت استفاده نموده و ضريب بالاسري را تا 30 حالت مختلف ( براي انواع پيمان و پروژه در حالات و شرايط گوناگون ) آناليز نموديم تا كتاب پربارتري را به شما عزيزان تقديم كنيم.

از پيگيري هاي شما همراهان سپاسگزاريم.

آخرين خبر : " كتاب ضريب بالاسري منتشر گرديد "

آسان پرداز

براي پرداخت  صورتحساب  ، روي لوگوی به پرداخت ملت كليك نماييد :

پس از پرداخت وجه ، کدرهگیری و نام محصول‌را به شماره 09038381937 یا تلگرام زیر بفرستید :     metrorir@

ورود و برون رفت

درود بر شما

Register