نخستین تارنمای کارشناسی آموزشي متره و برآورد و آیین پيمان ها

  تارنمای کارشناسی آموزشي مترور

نخستین تارنمای ویژه‌   آموزش  متره و برآورد و آیین های پيمان
«تمامي كالاها و خدمات اين سايت ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند وفعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است»  

تارنمای مترور نمایندگی ندارد و تمامی ساخته های آموزشی این تارنما نوشته یا گردآوری شده‌ به دست  مترور احمدرضا جعفرزاده می‌باشند.

پیوندهای خریدهای شما ارجمندان  تا 183 روز پس از خرید یا تا 20 بار دانلود ، در حساب کاربری تان در تارنما ، کارا خواهد ماند.

 


كتاب ها و مترور ساخت ها

تجزيه و آناليز بها

Cost Analysis and Benchmarking

نمونه برگرفته از سایت :

http://www.isurv.com/

پیوست ها:
فایلتوضیحاتحجم فایلدانلود ها
دانلود این فایل (Cost_analysis.pdf)Cost analysis and benchmarkinghttp://www.isurv.com1878 kB1571

دو نمونه فايل آناليز و منابع نت

دو نمونه فایل ، یکی آنالیز بهاء آیتمی از فصل ۸ فهرست ابنیه سال ۱۳۸۵ و دیگری لیست تعدادی از منابع نت فهرست ابنیه سال ۱۳۸۲ :

 ۱– آنالیز بهاء آیتم ۰۸۰۱۰۴ ابنیه سال ۱۳۸۵ — فایل اکسل — : 080104

 ۲– لیست منابع نت نیروی انسانی ابنیه سال ۱۳۸۲ فایل پی دی اف : منابع نت نيروي انساني 82

موفق باشید

قيمت دستگاه ساعت بلدوزر به روش تجزيه بها

هزينه ساعتي بلدوزر– يك نمونه هزينه ساعتي ماشين آلات ( قيمت دستگاه - ساعت )  بعنوان تجزيه بهاي يكي از اقلام منابع در عامل ماشين آلات و ابزار در تجزيه هاي بهاء ، در لينك زير قابل دريافت مي‌باشد.

»  هزينه ساعتي بلدوزر  د-8  در سال 1389  « 

فایل محاسب و آنالیزور نفرساعت مشاغل عمرانی

در آغاز سال نو ، فایل اکسلی را برای شما آماده نموده ایم که بتوانید دستمزد بیش از 370 نوع از شغل های اجرایی در پروژه های عمرانی از کارگرساده تا مدیرپروژه را براساس آخرین بخشنامه‌ها و قوانین مربوطه محاسبه و آنالیز نمایید.

کاربرد این فایل در تجزیه بهای قیمت ها ، پیشنهاد قیمت ، آنالیزقیمت‌های جدید ، کلیم و ادعا ، اطلاع از دستمزد سال‌های گذشته و احاطه بر قوانین و بخشنامه‌های مزد و مشاغل موجود در طرح ها می‌باشد.

فایل اکسل محاسبه نفرساعت و مستندات و قوانین و بخشنامه‌های مرجع آن را در یک مجموعه می توانید با قیمتی مناسب از سایت مترور تهیه فرمایید.


جستجو پیشرفته

ورود كاربران

» سبد خرید »

   0 تومان

آسان پرداخت

براي پرداخت صورتحساب ، روي لوگوی زیر كليك نماييد :

در این روش قبل از واریز وجه هماهنگی نمایید  و

پس از پرداخت کدرهگیری را به 09138381938 پیامک نمایید .

اطلاعات حساب مترور (‌روی کارت کلیک کنید ) :

شماره کارت ملت : 6104337887357810 

 

لینک کانال تلگرام سایت مترور :

www.telegram.me/metror

 

حاضرين در سايت

ما 24 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

  

 «   مترور  » در زمينه آموزش متره و برآورد و آیین پیمان‌ها از سال 1380 ونخست به روش آموزش رودررو پايه گذاري شد ، با ورود اينترنت به انجمن‌های عمراني كشور ، وبلاگ ي را از سال 1383 برپا ، در سال 1387 دگرش بلاگ داد و در سال پس از آن تارنمای مترور  را با توانایی‌هایی گوناگون‌تری پویا نمود و انجمن دوره هاي از راه دور آن را نيز در سال 1390 برپا كرد،همچنين در پاسخگویی به باوری که شما ارجمندان به ما داشتید ، از تاريخ 23مهرماه 1392 در دريافت نماداعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت کامیاب گردیدیم .در اين راه راهنمايي ها و خواسته های شما انگیزشی بوده همسو با تلاش ما در افزایش دانایی ها و دلبستگی‌هایمان در این رسته و بی گمان به انجام رساندن آنها ، اميد كه اين همراهي چون پیش ، پشتيبانگر ما در ادامه اين راه به نما آسان اما به درون سخت باشد .

تا خدا چه بخواهد . 

مهندس مترور احمدرضا جعفرزاده